Zrkadlá

Zrkadlá sú jednou z prvých vecí, do ktorých sa ráno pozrieme a jedna z posledných, ktoré vidíme pred odchodom z bytu – minimálne dámy so mnou budú určite súhlasiť. Zrkadlo sa zo svojej pôvodnej podoby – nalešteného kusu kovu dostalo k skutočne krásnym dizajnovým prvkom, ktoré potešia každý interiér. iKuchyne majú bohatý výber zrkadiel pre všetky miestnosti a situácie. Pozrieme sa bližšie na to, ako si vybrať to správne pre vás.

Zrkadlá robia optické čary s interiérom

Zrkadlá – nástenné a stojanové za skvelé ceny, rýchle dodanie

Zrkadlo na správnom mieste dokáže urobiť s priestorom zázraky. zrkadláVyužíva sa to hlavne v malých stiesnených priestoroch a pri nedostatku denného svetla v miestnosti.
Keďže zrkadlo odrazí takmer 100% slnečných lúčov, ktoré naň dopadnú, môžeme svetelnosť v miestnosti vhodne nastaveným zrkadlom až zdvojnásobiť. Máte malú kúpeľňu ? Skúste na jednu stenu umiestniť veľké zrkadlo a nebudete veriť ako sa pocitovo zväčší ! Úzka stiesnená chodba ?

Priestor ako stvorený na čary so zrkadlami ! Zrkadlo umiestnené vodorovne pomôže miestnosť opticky rozšíriť. Pokiaľ umiestnite dve oproti sebe vytvoríte dojem nekonečného priestoru. Skúste prilepiť zrkadlo na strop – pocit z miestnosti sa razom zmení, budete mať dojem že sa nachádzate vo vysokom priestrannom interiéri.

Zrkadlo môže plniť aj rolu obrazu

Zrkadlá, nástenné zrkadlá, stojanové zrkadlá za akciové ceny

Zrkadlo môže byť samozrejme veľmi pútavým dekoratívnym prvkom. To, čo umožňuje tento efekt je fakt, že zrkadlo musíme rovnako ako obraz orámovať. A možnosti sú nekonečné. Chceme aby zrkadlo na seba zbytočne nepútalo pozornosť a zároveň slúžilo svojmu účelu alebo zapadlo do minimalistického štýlu vašej miestnosti ? Môžeme použiť hliníkový tenký rám, ktorý nebude pôsobiť rušivo voči interiéru a jeho odlesk bude splývať so samotnou tabuľou zrkadla. Želáme si dominantný prvok ?

Nie je nič ľahšie  ako nájsť honosne riešené orámovania v barokovom štýle, prípadne koloniálne z kvalitného masívneho dreva. Hľadáte zrkadlo ktoré podčiarkne výnimočnosť vášho ja alebo osvieži fádny interiér ?

V ponuke iKuchyne je množstvo dizajnérskych lahôdok, ktoré na prvý pohľad ani nevyzerajú ako zrkadlo. Nemusíte sa ani báť popustiť uzdu fantázii a môžete si doma vytvoriť stenu z obrazov a zrkadiel naskladaných vedľa seba do formy mozaiky; každý kto k vám príde na návštevu bude nadšený !

Kontakt
close slider


[recaptcha]