Vešiaky

Vešiaky spolu so zrkadlami tvoria neoddeliteľnú súčasť vstupnej predsiene, patria medzi ne aj kvalitné lavice do predsiene.

Výber vešiaku závisí od priestoru, ktorý máte k dispozícii. Sú vhodným doplnkom do väčšej predsiene, ktoré ľahko umiesnite do rohu či kúta. vešiakyIch výhodou je, že si na ne viete zavesiť kabáty a bundy z každej strany. Tým pádom na ne umiestnite značné množstvo odevov. Nástenné vešiaky sú naopak vhodné do menších priestorov, umiestňujú sa na stenu väčšinou formou navŕtania. Ich súčasťou sú háčiky na zavesenie oblečenia.

Vešiaky – stojanové a nástenné, široký výber za akciové ceny

Vešiaky môžeme považovať aj za určitý druh doplnku či dekorácie. Dokážu svojím zaujímavým dizajnom vytvoriť určitú atmosféru. Viete si vybrať z rôznych tvarov aj z rôznych farieb. Hlavne tie farebné stojanové držiaky sú vhodné do neutrálnych priestorov, tam, kde sa zdá, že niečo tomu chýba. Napríklad taký limetkovo-zelený alebo fialový, sú zaujímavé alternatívy. Stojanový vešiak viete využiť aj v spálni, ak máte voľný prázdny kút. Môže vám slúžiť ako príručný šatník.

Moderné dizajnové vešiaky

Vešiaky na stenu, vešiaky stojanové v širokom výbere za akciové ceny

Moderný dizajnový vešiak nájdete hlavne medzi tými nástennými. Majú moderný charakter ako napríklad štvorcový tvar s vyklápacou časťou, ktorá je v tvare šípky. Tá, keď sa odklopí, získate háčik na zavesenie odevov. Majú minimalistický štýl, kovové farby v kombinácii s bielou alebo čiernou. Niektoré nástenné vešiaky disponujú okrem háčikov na priame zavesenie aj poličkou na odloženie tašky, klobúku, čiapok, doplnkov a podobne. A dokonca nájdete aj také, ktorých súčasťou je aj tyč na zavesenie kvalitného oblečenia, kábatov spolu s vešiakmi.

Využitie vešiakov

Vešiaky na stenu či stojanové, ich využitie sa výlučne neorientuje len na vstupné priestory. Vhodné sú aj do chodieb, prípadne na stenu pred kúpeľňou, alebo priamo do kúpeľne. Poslúžia na zavesenie županov, alebo aj uterákov. Okrem toho ak disponujete šatníkom a hlavne prázdnym miestom v ňom, umiestnite doň nástenný vešiak, zužitkujete tak všetok jeho priestor. Vešiaky sú vhodným estetickým doplnkom každej domácnosti, ktoré svojím luxusným dizajnom poslúžia každému z vás.

Kontakt
close slider


[recaptcha]