Vázy

Vázam tak trochu krivdíme. Keď sa povie váza človek si väčšinou predstaví niečo, čo je krásne keď je v tom kvet. Ale dnes to už tak celkom nieje pravda. Na iKuchyne.sk si môžte vybrať vázy, ktoré sú skôr umelecké dielo ako nádoba na vodu. Takúto vázu potom nemusíte schovať späť do skrinky hneď ako zvädne kvet, ale kľudne môže naďalej skrášľovať interiér.

Skôr, ako sa rozhodnete pre tú vašu, mali by ste zvážiť nasledovné veci.

Váza a jej umiestnenie v interiéri

Vázy – za skvelé ceny, kvalita a rýchle dodanie tovaru

Rozhodne by sme sa mali snažiť, aby váza dopĺňala interiér do ktorého ju postavíme. Pokiaľ hľadáme vázičku do našej minimalistický zariadenej kuchyne určite sa poobzerajme po materiáloch ako kov, sklo – ale nie brúsené, skôr jednoduchšie fúkané alebo odlievané modely. vázyDo rustikálnych priestorov si môžeme dovoliť aj bohatšie zdobené vázy z porcelánu, keramické alebo dokonca aj z lakovaného dreva. Tieto drevené dekorácie vedia byť obzvlášť efektívne, často sú to skutočne kmene stromov, ktoré majú v sebe plastovú nádobku na vodu. Viac nájdete na Potočan.sk.

Pri jej umiestňovaní v interiéri musíme zvážiť jej estetickú a praktickú funkciu. Ak sa rozhodneme zainvestovať do dizajnovej porcelánovej dekorácie určite ju budeme chcieť mať na očiach. V tomto prípade ale treba dávať pozor na rozumné umiestnenie, keďže sa jedná väčšinou o veľmi krehké materiály. Dieťa, domáce zviera alebo jednoducho nešikovnosť môžu napáchať nezvratné škody. Ak máme v byte malé deti alebo zvieratká lepšia voľba môžu byť práve drevené vázy, ktoré nepostrádajú nič na exkluzivite a kráse a v prípade ich prevrhnutia sa maximálne rozleje voda. Odporúčame Vám výber kvalitných váz značky Potočan.

Tvary a veľkosti vázy

Vázy – ponúkame kvalitu a elegantný dizajn za akciové ceny

Tvar a jej veľkosť sa v kvetovom aranžérstve prispôsobuje výlučne druhu a objemu kvetov, ktoré v nej chceme umiestňovať. Vo všeobecnosti platí, že tvar vázy by mal korešpondovať s tvarom kytice. Určite si všetci vieme predstaviť že samostatná ruža by nevyzerala dobre v guľovej keramickej váze a naopak kytička poľných kvetov sa nehodí do vysoko leštenej hliníkovej vázy pripomínajúcej skôr abstraktné umelecké dielo ako klasickú vázičku.

 

Kontakt
close slider


[recaptcha]