Stolové svietidlá pre každý deň

Stolové svietidlá sú zázrační pomocníci. Chcete si večer v posteli prečítať knižku ale nechcete rušiť partnera ? Trávite večer nad prácou v kancelárii alebo pri štúdiu ? Chcete dať do interiéru malý akcent, detail, ktorý pôsobí možno na prvý pohľad nenápadne ale na celkový pocit z miestnosti má nezanedbateľný vplyv ?

Ktoré stolové svietidlá sú pre mňa tie pravé?

Kúzlo stolovej lampičky je v tom, že keď ju potrebujete je nenápadná, položená na poličke medzi knihami. Prípadne na pracovnom stole alebo nočnom stolíku, ale akonáhle príde jej čas a zasvietite stáva sa z nej stredobod pozornosti. V eshope Potočan.sk nájdete stolové svietidlá na ktoré presne sedí tento popis, ale aj dizajnové kúsky, ktoré si každý všimne len čo vstúpi do miestnosti – stačí sa nebáť popustiť uzdu svojej fantázii a vybrať si. Viac nájdete tu.

Kam môžem stolovú lampičku umiestniť ?

Určite prvé čo každého napadne je nočný stolík. stolové svietidlá do domácnostiA toto je práve miesto kde keď postavíme malú lampu za chvíľu si bez nej nebudeme vedieť predstaviť život. Ale pozor – pri výbere sa sústreďte najmä na lampy vyrobené z nerozbitných materiálov, ideálne z plastov bez ostrých hrán.

Stolové svietidlá a lampy, široký výber tovaru za akciové ceny

Stolové svietidlo iKuchyne nemôže chýbať ani na žiadnom pracovnom stole alebo stolíku mladého študenta. Pre tento účel preferujeme lampičky s nastaviteľným sklonom a podľa možnosti čo najmenšou základňou aby šetrili cenný priestor.

Vhodne umiestnená lampa môže nájsť svoje uplatnenie aj ako dizajnový kúsok tam, kde za normálnych okolností svetlo nepotrebujete. Ale keď treba, dokáže veľmi nenápadne ale efektívne dokresliť atmosféru. Do voľného miesta v knižnici, do kúpeľne, alebo len tak položenú na skrinke v spálni.

Dizajnové varianty ?

Keď máme toto všetko vyriešené ostáva nám len vybrať si model, ktorý nám najlepšie zapadne do aktuálneho interiéru. V ponuke Potočan je naozaj široké spektrum svietidiel dizajnových štýlov. Viac nájdete na tejto adrese. Od moderných funkcionalistických lampičiek využívajúcich jednoduché línie a materiály ako kov, sklo a plášť až po honosne pôsobiace kúsky z dreva. Ako aj papiera a prírodných materiálov vhodné do spální a rustikálnych pracovní.  Na druhej strane, pokiaľ chcete interiér oživiť a zakomponovať doňho niečo s odlišným štýlom, ťažko nájdete vhodnejší objekt ako práve dizajnové stojace svietidlo.

Kontakt
close slider


[recaptcha]