Stojany na noviny a časopisy

Stojany na noviny a časopisy sú jedným z ďalších typických doplnkov domácnosti, ktorý dnes už neplní len praktickú funkciu. Eshop iKuchyne vás o tom presvedčí. Aj keď samozrejme práve ich schopnosť efektívne a prehľadne schovať všetky časopisy, kvalitné letáky a katalógy, ktoré by sa nám inak povaľovali po byte je hlavnou motiváciou ľudí pre ich kúpu.

Stojan na časopis ako dizajnová vychytávka ?

Stojany na noviny a časopisy – široký výber za skvelé ceny

Materiály používané na výrobu stojanov na časopisy sú väčšinou kov, plast a drevo takže dovoľujú veľkú variabilitu pri práci s nimi. Výsledkom sú skutočne netradičné extravagantné kreácie ale aj masívne drevené stojany, ktoré nájdu svoje uplatnenie aj v rustikálnej knižnici.

Vhodne umiestnený stojan na časopisy môže byť skutočne pútavým prvkom v interiéri. Vyhradíte tomu svojmu jednu poličku v knižnici ? Umiestnite ho vedľa obývačkovej zostavy, alebo necháte len tak položený na koberci, vedľa kvalitnej pohovky? Nemusíte mať obavy a popustite uzdu svojej fantázii a objavíte netušené možnosti, ktoré vám tento variabilný pomocník prináša.

Stojany na noviny a časopisy, ktoré jednoducho musíte mať !

Dizajny stojanov nie sú vždy podriadené ich funkčnosti a nájdeme medzi nimi pár naozaj extravagantných kúskov. Niektoré sú inšpirované prírodou a pôsobia skutočne až organicky, napríklad stojan v tvare listu alebo narezaného kmeňa stromu. stojany na noviny a časopisy

Stojan na časopis sa určite uplatní aj v detskej izbe, kto by nepoznal všetky tie detské časopisy, knižky a omaľovánky rozhádzané po celej izbičke. Stačí jeden stojan na časopisy v tvare obľúbeného rozprávkového hrdinu vášho dieťatka a hneď je upratané. Pokiaľ chcete poriadok v modernej a luxusnej kuchyni a potrebujete prakticky úložný priestor na recepty a poznámky, určite siahnite po stojane na časopisy z ponuky iKuchyne zo série NATÁLIA.

Jeho plastové telo je ľahko premiestniteľné a ľahko udržiavateľné, takže vám urobí neoceniteľnú službu a nemusíte sa báť, že sa rýchlo poškodí alebo bude zavadzať. Potrebujete vkusný luxusný stojan na časopisy do obývačky alebo rustikálnej pracovne? Práve pre vás máme sériu z masívneho dreva v tváre kolísky. A kto by nepoznal pop-artový alebo až postmodernistický stojan na časopisy tvorený z písmen NEWS ? iKuchyne ponúkajú túto legendu v piatich farebných vyhotoveniach, takže určite nebudete mať problém napasovať ho do vášho interiéru.

Kontakt
close slider


[recaptcha]