Sedačky

Sedačky a pohovky iKuchyne sú v interiéri každého bytu jeho nosným prvkom, ktorý hneď upúta pohľad každého návštevníka. Nájdete ich na iKuchyne.sk. Či sa rozhodujeme o výmene našej starej pohovky alebo zariaďujeme nový byt, je potrebné vybrať si tu správnu, ktorá nám bude robiť radosť ešte mnoho rokov po kúpe.

Na trhu je naozaj pestrá paleta dizajnových variácií – iKuchyne ponúkajú to najlepšie z najlepšieho a určite ulahodia aj vášmu vkusu. Na čo pri výbere sedačky nesmieme zabudnúť ?

Kde umiestniť sedačky?

Z dispozičného riešenia môže byť umiestnenie pohovky naozaj oriešok. Väčšinou sú to dominantné kusy nábytku, nielen svojou veľkosťou, ale aj frekvenciou využívania. sedačkyJe potrebné myslieť na to, že k sedačke musí byť dobrý prístup z viacerých strán, obzvlášť ak plánujeme kúpu väčšieho modelu pre viac ľudí. Sedačka by nám mala poskytovať určite súkromie a kľud, takže by nemala byť blízko dverí alebo hlavnej uličky.

Konferenčné stolíky – široký výber a kvalita za akciové ceny

Taktiež by výhľad zo sedačky nemal byť prerušovaný ďalšími kusmi nábytku ako nevhodne zvoleným dizajnom alebo veľkosťou konferenčného stolíka alebo stojacou lampou.

Vo všeobecnosti máme na výber z dvoch typov sedačiek – rohová a klasická rovná. Rohové gauče sú veľmi častým riešením pre veľké obývačky alebo keď potrebujeme usadiť viacero ľudí. Nemusíme sa báť experimentovať s umiestnením, nikde nie je napísané, že rohová sedačka môže ísť len do rohu !

Rameno vhodne umiestnenej sedačky môže veľmi efektívne predeliť obývaciu izbu na oddychovú časť a napríklad pracovnú. Varianta rohovej sedačky je aj sedačka v tvare U, ktorá je ale zavezujúcejšia a vyžaduje interiér s veľkorysým priestorom.

Klasické rovné sedenia sú k dispozícii v širšej škále dizajnových prevedení a pokiaľ potrebujeme priestor pre viac ľudí dajú sa veľmi jednoducho a efektívne doplniť napríklad, ak si zvolíte kvalitné taburety. Viac nájdete na Potočan.sk.

Aký poťah si zvoliť ?

Práve farba a textúra majú nezanedbateľný vplyv na prvý dojem, ktorý máme zo sedačky. Je ale dobre myslieť na to, že chceme aby naša sedačka bola krásna aj po pár rokoch používania. V princípe máme na výber z kožených a látkových sedačiek. Tie kožené by sme mohli rozdeliť medzi koženku, brúsenú kožu a spracovanú kožu rôznych hrúbok. Na trhu je široký výber látkových poťahov s rôznymi vzhľadovými a fyzickými vlastnosťami.

Kontakt
close slider


[recaptcha]