Regály

Na vyplnenie voľného priestoru domácnosti nám slúžia aj regály rôzneho druhu, ktoré nám pomôžu, aby sme prebytočný materiál vedeli riadne poukladať, uložiť. Samozrejme je veľmi dôležité, že do akých priestorov chceme tie regále umiestniť. Podľa použitého materiálu môžeme hovoriť o regáloch kovových, drevených, plastových alebo aj kombinovaných. Podľa určenia sú to regály skladové alebo patriace do domácnosti. Dnes máme k dispozícií obrovské množstvo takého doplnkového nábytku.

Luxusné regály

Firma iKuchyne ich predáva v rôznych farebných odtieňoch, rozmeroch, dizajnoch a materiálnych prevedeniach. regályMedzi najkrajšie patria luxusné regále drevené, ktoré sa požívajú ako samostatne stojace alebo ako nástenné.
Využívame ich na uloženie kníh, rôznych  dekoračných predmetov, fotiek z dovolenky alebo z rodinných osláv. Niektoré predmety, ktoré nechceme aby boli na očiach najprv ich dáme do luxusných  krabíc  a potom až na police. Môžeme ich používať aj v detských izbách na uloženie obľúbených hračiek. Patria sem aj štýlovo a vkusne vyrobené police na víno, ktoré môžeme uložiť do kuchyne alebo aj do pivnice rodinných domov. S využitím tohto sortimentu dokážeme vytvoriť aj hodnotný kútik pre dobré vína. Je účelné aj dokúpiť kvalitnú chladničku na vína.

Stojanové regály

Regále – policové a stojanové v širokom výbere za akciové ceny

Majú najširšie využitie vôbec.  Okrem domácnosti ich využívajú v skladoch na rôzne účely a sú vyrobené väčšinou z kovu alebo plastu. Tu sa hlavný dôraz kladie na nosnosť vzhľadom na zaťaženie. Ponúkajú rôzny výrobcovia vo všetkých rozmeroch aj na objednávku. Využívajú ich vo všetkých odvetviach priemyslu a všade tam, kde sa niečo vyrába alebo potrebujú uložiť rôzne pomôcky.

Stojanové drevené regály na topánky ponúka aj značka Potočan. Môžu to byť kvalitné regály s vyklápacími poličkami alebo aj skrinky s upravenými šikmými policami. Dizajn týchto regálov je rôznorodá. Pre rýchlejší výber príďte do nášho štúdia alebo navštívte našu webovú stránku.

Náš sortiment je kvalitný, rôznorodý, má krásny dizajn a uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka za veľmi rozumnú a dobrú cenu.

Kontakt
close slider


[recaptcha]