Pohovky a komody

V každej domácnosti vynikajú vkusne navrhnuté a vyrobené pohovky značky iKuchyne, gauče. Pohovky ChesterfieldSo svojou eleganciou očaria každého, preto sa kladie veľký dôraz na ich výber. Samozrejme okrem výzoru pohoviek dôraz sa kladie aj na pohodlnosť a na ľahkú údržbu.  Nie je zanedbateľné aké miesto pre kúpený nábytok nájdeme, aby čo najviac vynikal so svojim dizajnom. Kvalitný nábytok značky Potočan nájdete na www.potocan.sk/nabytok.
Pohovky sa vyrábajú v rôznych prevedeniach a farbách ku ktorým si môžete dokupovať aj doplnky, napríklad krásne stojanové svietidlá.

Pohovky širokého výberu

Pre  široký výber veľkosti ich môžeme rozmiestniť v byte podľa potreby.
Najvýznamnejšie sú tie, ktoré sa dajú rozkladať a majú aj úložné priestory pre periny. Takéto pomôcky oceňujeme v domácnosti hlavne pri návštevách, kedy musíme aj ubytovávať. Pri nákupe hlavný dôraz  položíme najprv na kvalitu tovaru a v druhom rade na cenu, aby sme boli spokojnými zákazníkmi.
Dostupná cena tovaru je aj zárukou kvality.

Komody

Komody – tv skrinky a príborníky, široká ponuka za akciové ceny

Významným druhom nábytku sú aj komody, ktoré s obľubou rozmiestňujeme vo svojom byte. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach. Často si predstavujeme ich len tak, že majú len zásuvky, ale pravda je iná.  Komody sa vyrábajú aj s poličkami a dvierkami, ako nejaké zmenšené skrinky.U tohto druhu nábytku je veľmi dôležitá voľba materiálu na výrobu. Krásna rustikálna komoda očarí nejedného zákazníka.

Komody  so zásuvkami môžeme využívať na odkladanie príboru, porcelánu, stolovacej súpravy a podobne.
Pretože ich nekupujeme vždy ako súčasť nábytkovej zostavy, pri nákupe dôraz kladieme na štýl a farbu nábytku.

Kontakt
close slider


[recaptcha]