Písacie stoly

Písacie stoly sa nám vždy spájali skôr s prácou a povinnosťami, ktoré sa postupne menili s vekom. Deti pri nich kreslia svoje prvé kresbičky a postupne sa učia písať. Neskôr pri nich sedia pri knihách a domácich úlohách a v dospelosti nám robia spoločníkov pri práci na počítači. Ale dnes si písací stôl zastane svoju rolu aj ako skutočne výrazný dizajnový prvok interiéru.

Písacie stoly rohové, detské, PC za akciové ceny

Na Potočan.sk sa môžme presvedčiť, že písacie stoly dnes sú naozaj odvážne kusy nábytku využívajúce prekvapujúce dizajnové riešenia a moderné praktické materiály. Poďme sa pozrieť bližšie ako si vybrať pre vás ten pravý.

Písací stôl pre nášho školáčika

Písací stôl je prvým schodíkom nášho dieťaťa na ceste k povinnostiam, ktoré ho čakajú. Rodičia sa samozrejme na nové výzvy čakajúce našu ratolesť musia pripraviť rovnako dôkladne a možno ich čakajú ešte väčšie výzvy. Kúpa toho pravého písacieho stola rozhodne patrí medzi ne.

Veľmi dôležitý parameter písacieho stola je jeho výška. písacie stolyDieťa by za ním malo sedieť vystreté, nesmie sa nakláňať, hrbiť alebo cítiť diskomfortne. Akýkoľvek nedostatok v zlom držaní tela sa pri dlhšom sedení začne prejavovať veľmi výrazne. Treba pamätať na to, že detská chrbtica sa stále vyvíja a preto je dobre si stolík alebo aspoň jeho výšku odskúšať v predajní. Veľmi dobrý nápad je zadovážiť stolík s výškovo nastaviteľnými nožičkami. To nám zjednoduší výber a zároveň predĺži životnosť vášho písacieho stola.

Samozrejme nemenej dôležitý je dizajn a materiálové vyhotovenie písacieho stola. Najkvalitnejšie sú samozrejme stolíky z masívu a ponúkajú nám optimálne riešenie pre detskú izbu. Dôležité ale je, aby sa dizajn písacieho stola páčil hlavne vášmu dieťaťu a motivoval ho k používaniu, inak sa naša investícia môže ukázať ako zbytočná.

Písacie stoly do kancelárie alebo pracovne

Stoly, kancelárske stoly, kuchynské a moderné konferenčné stolíky v akcii

Písacie stoly v kancelárii sú mimoriadne dôležité pre efektivitu pracovného dňa. Pokiaľ má do kancelárie prístup aj klient treba zobrať do úvahy fakt, že jej zariadenie vytvára image vašej firmy. Má veľmi veľký dopad na prvý dojem, ktorý z vašej spoločnosti klient môže mať. Vo všeobecnosti sa odporúča zladiť kvalitný kancelársky nábytok tak, aby priestor pôsobil jednotne ako celok. Ako aj orientovať sa hlavne na praktický aspekt vášho výberu.

Kontakt
close slider


[recaptcha]