Kreslá

Kreslá spolu s pohovkou tvoria dôležitý prvok obývacej izby. Súčasným trendom je kombinovať odlišné štýly pohoviek s kreslami. Ak sa bojíte rôznych štýlov, môžete sa prípadne rozhodnúť pre farebné odlíšenie. Je dôležité si vyberať aj kvalitné kancelárske kreslá.

Kreslá – kancelárske, relaxačné, moderné a kvalitné taburety za akciové ceny

Pohodlné kreslo je dôležitým vybavením domácnosti pre každého z nás. Je to miesto, kde môžeme po práci relaxovať s dobrou knihou, či vychutnať si kávičku. Je dôležité, aby kreslo vyhovovalo každému z nás individuálne. Niektorým vyhovuje kreslo s vyššou opierkou na opretie hlavy a s bočnými opierkami na ruky, niekomu zasa sedenia nízke, kde je úroveň zadnej aj bočných opierok v rovnakej výške.

Luxusné kožené kreslá

Kreslá – kancelárske, do obývačky, patchwork za akciové ceny

Luxusné kožené kreslo svojou eleganciou a pohodlnosťou ocenia nároční zákazníci. Kvalitná koža je poprešívaná, ručná opierka aj nožičky majú zaoblený tvar. Tento druh kresla je vhodný aj do kancelárie, ak sa potrebujete svojím zariadením reprezentovať.kreslá Tmavohnedý variant svojou farbou podčiarkuje kožený materiál. Naopak, biele kožené kreslo je neutrálnejšie, ľahšie skombinovateľné s ostatným nábytkom.

Moderné kreslo

Moderné domácnosti určite ocenia kreslo v modernom štýle. Obľúbenými sa stáva otočné kreslo v tvare „vajíčka“ s vytvarovanými pohodlnými opierkami. Toto netradičné kreslo v rôznych farebných variáciách je vyrobené z laminátu a sklolaminátu.

Retro štýl spolu s retro kreslami sa opäť vracia! Dizajn týchto kresiel je veľmi pútavý. Čalúnené kreslo potiahnuté zamatovou látkou v rôznych farbách a k tomu zadná opierka v nesúmernom tvare, to je jedinečná ponuka pre vás! Každý sedací priestor prípadne každý prázdny kút je ako stvorený pre takéto príťažlivé kreslo.

Podnožky

Podnožky spadajú taktiež do kategórie kresiel. Sú to nízke cca. 35 centimetrové mini-kreslá bez opierok. Sú obľúbeným doplnkom ku klasickému kreslu tak, aby váš relax bol vskutku dokonalým. Zaborte sa do vášho pohodlného kresla a vyložte si nohy na podnožku. Farebne aj materiálovo sú na výber mnohé varianty. Môžete si vybrať zo sýtych žiarivých farieb ale aj z neutrálnych ako sivá, biela alebo čierna, s ktorými nikdy nič nepokazíte.

Kontakt
close slider


[recaptcha]