Konferenčné stolíky

Konferenčné stolíky sú druhom nábytku, s ktorým je možné experimentovať. Kvalitný nábytok ponúka aj značka Potočan. Sú kusovým solitérom, to znamená, že nemusia korešpondovať s ostatným zariadením. Ak máte obývaciu izbu zariadenú v modernom štýle, nie je nutné, aby bol v tomto prevedení aj moderný konferenčný stolík. Vyberte si originálny, netradičný kus a vaša obývacia izba nadobudne nový nádych!

Častokrát sa stolíky používajú ako príručné stolíky k pohovke alebo sedačke. Tie ponúka značka iKuchyne. Majú slúžiť ako miesto na položenie novín, šálky, prípadne nejaké občerstvenia. Je vhodné vopred pouvažovať, na čo všetko ho budeme potrebovať a podľa toho vybrať veľkosť stolíka. Pretože existuje množsvo veľkostí a samozrejme aj množstvo štýlov a dizajnových skupín.

Konferenčné stolíky – široký výber a kvalita za akciové ceny na www.ikuchyne.sk.

V prípade, ak budete potrebovať rozmerovo väčší a nepáči sa vám myšlienka, že vám konferenčný stolík zaberie príliš veľa miesta, vyberte si zo skladacích prípadne zasúvacích stolov. Sú to stoly skladajúce sa z dvoch alebo troch častí, ktoré sa dajú pod seba zasunúť. Počas bežných dní vám teda neuberajú zbytočne z miesta a v prípade potreby si ich jednoducho rozložíte.

Dizajnové extravagantné konferenčné stolíky

Radi experimentujete? Máte radi, keď zaujmete niečím netradičným? konferenčné stolíkyTak pre vás sú určené dizajnové extravagantné konferenčné stolíky. Či už je to celomedený okrúhly plný stôl, alebo jeho strieborný variant, alebo sa radšej rozhodnete pre vysokolesklý stôl v tvare vajíčka doplnený LED osvetlením, určite nimi zaujmete. Veľmi zaujímavými sú kombinácie dreva a skla, vnesú do atmosféry prírodný aj moderný ráz zároveň. Klasickú ale aj modernú domácnosť môžete kľudne oživiť antickým konferenčným stolíkom. Vnesie vám nádych minulých storočí, zaujme svojimi zaoblenými vyrezávanými nožičkami s majstrovskou prepracovanosťou.

Ak máte chuť preniesť sa tisícky kilometrov z domova, zaobstarajte si stôl z tropického dreva. Neskutočné drevo doplnené typickým dizajnom z ďalekej Polynézie vám vyčaruje úžasnú atmosféru.

Konferenčné stolíky funkčne dopĺňajú sedaciu súčasť každej obývačky. Ak myslíte na pohodlie, určite vám odporúčame vziať do úvahy výšku sedačky a k nej kombinovať stolík podobnej výšky.

Kontakt
close slider


[recaptcha]