Dekorácie

Dekorácie majú obrovskú silu. Práve dekorácie sú tým faktorom, ktorý dokáže interiér zútulniť. Dekorácie dokážu skutočne vystihnúť našu osobnosť a odrážajú individuálny vkus a robia tak z bytu skutočný domov. A možnosti pre to máme doslova nekonečné. iKuchyne ponúkajú skutočne mnoho dekoratívnych prvkov – tie, ktoré majú silné praktické využitie ale aj čisto dekoratívne kúsky ktoré majú za úlohu potešiť oko každého návštevníka. Kvalitné dekorácie Vám ponúka značka iKuchyne.

Dekorácie s praktickým využitím

Dekorácie, ktoré slúžia nejakému praktickému účelu sú vynikajúcim kompromisom medzi účelnosťou a estetikou. Chceli by ste mať v obývačke na stole vždy čerstvé ovocie ? Výborný nápad a ešte to môže aj skvelo vyzerať ! dekorácieSéria FILLIGRI z ušľachtilého hliníka je pre vás to pravé. Vyzerá skutočne krásne, je ľahko udrziavateľná a svojou funkčnosťou prispieva k vášmu zdravému životnému štýlu. Máte radi skôr prírodné materiály ? V ponuke iKuchyne sú desiatky misiek a podnosov rôznych veľkostí a spracovaní, všetky v exkluzívnom prevedení.

Máte radi dobre víno ? Určite vás zaujme stojan na víno GINEVRA L, ktorý má svojim nevšedným organickým dizajnom sám osebe schopnosť posunúť vašu kuchyňu o úroveň vyššie. Je ideálnym doplnkom do každej kuchyne. Tie Vám ponúka značka Potočan. Nezabudnite na chladič na šampanské a o výnimočný večer je postarané.

Dekoratívne predmety skrášlia váš interiér

Dekorácie do bytu – ponúkame široký výber za priaznivé ceny

Samozrejme to, prečo si kupujeme dekoráciu je jej estetická funkcia. Umenie dnes nie je chápané úzko ako kedysi a v interiérovom dizajne sa toto označenie nehodí len na obrazy na stenách.

Dnes máme na výber z rôznych ciest ktorými sa môžme vydať – prečo si na stenu nezavesiť mosadznú sochu ? Myslíte si, že socha jeleňa s parohami alebo býka musí byť nevkusná ? Omyl ! Séria BULL alebo CERVO vám ukáže, že práve opak je pravdou. Oba tieto kúsky sú vyrobené z ušľachtilého hliníka a po ich vhodnom umiestnení a nasvietení dodáme interiéru punč skutočnej exkluzivity. Samozrejme ponuka je ďaleko širšia a pokrýva textílie, sošky, misky, zrkadlá a mnoho ďalšieho.

Dekorácie sú tu pre vás keď chcete interiér zútulniť alebo ozvláštniť a zároveň mu dodať vlastnú pečať, nech sa rozhodnete pre výber ktorejkoľvek.

Kontakt
close slider


[recaptcha]