Barové stoličky

Doprajte si kvalitné barové stoličky. Barový pult je veľmi populárny a praktický prvok moderných kuchýň. Ráno si pri ňom vypijete kávičku, prečítate noviny, večer posedíte pri poháriku dobrého vína. K tomu je nevyhnutná pohodlná barová stolička, ktorá zároveň vašej kuchyni dodá moderný vzhľad a šarm.

Na čo nezabudnúť pri kúpe barovej stoličky ?

Barové stoličky s opierkou, barové stoličky do kuchyne za akciové ceny

Kúpu barovej stoličky neuponáhľajte. Výber stoličiek je mimoriadne bohatý, v ponuke iKuchyne sa nachádza dostatok štýlov, ktoré určite zapadnú do vašej kuchyne.

Prvú vec čo musíte zvážiť je umiestnenie barového pultu. Mám okolo neho dosť priestoru alebo naopak, stoličky budú v chodbičke a tým pádom musia s priestorom pracovať efektívne ? Budem ich potrebovať premiestňovať alebo je ich miesto pevne dané ? Výška barového pultu je štandardne medzi 110 a 120 centimetrami, jeho hĺbka okolo 40cm. Dospelá osoba sediaca za barovým pultom potrebuje na sedenie minimálne 60 centimetrov a minimálne 70 centimetrov potrebujeme ponechať na prechádzanie.

Drevené barové stoličky

Drevené stoličky sú väčšinou vyhotovované v klasických dizajnoch.barové stoličky Hodia sa do moderných ale aj rustikálnych kuchýň. Drevo je výborná voľba pokiaľ stoličku potrebujeme často prenášať, pretože je ľahšie ako kov. Drevené kvalitné stoličky nebývajú výškovo nastaviteľné takže treba dať dôraz na výber vhodného rozmeru.

Kovové barové stoličky

Barové stoličky s opierkou, barové stoličky do kuchyne, – 33%!

Kovové modely stoja väčšinou na jednej nohe a bývajú vybavené mechanizmom umožňujúcim prispôsobenie výšky a otáčanie o 360 stupňov, čo môže byť veľká výhoda. Ich sedacia časť je plastová alebo vybavená čalúneným sedákom. Kovové barové stoličky bývajú najuniverzálnejšie kombinovateľné kvôli ich strohej kovovej nohe a širokej palete čalúnení alebo plastových sedátiek.

Plastové barové stoličky

Plastové alebo sklolaminátové stoličky sú z našej ponuky najlacnejšie a najľahšie, čo sú ich dve nesporné výhody. Taktiež bývajú v najneštandardnejších dizajnoch, keďže s plášťom ako materiálom sa dizajnérom pracuje oveľa ľahšie ako s drevom alebo kovom.

Ktorú vybrať ?

V ponuke eshopu iKuchyne sa nachádza viacero zaujímavých kúskov. Napríklad rada SPEEDCHAIR je charakteristická veľmi moderným dizajnom s využitím materiálov ako kov, recyklovaná koža a sklolaminát. Je otočná a poskytuje oporu pre chodidlá.

Stolička GIORANO je skôr klasickejšieho dizajnu, jej zvláštnosťou je, že je celá potiahnutá recyklovanou kožou. Predáva sa v troch farebných vyhotoveniach, biela, čierna a vo farbe kávy.

Kontakt
close slider


[recaptcha]